فراخوان جذب تیم شتابدهنده هنام با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی و مکمل ها

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

این چالش در حال ثبت نام است

 

فراخوان مشترک هنام با برنامه چالش های فناوری و نوآوری (InnoTEN) یک رویداد بی نظیر در ایران است که اساتید، استارتاپ های فناور،دانشجویان، کارآفرینان صنعت و پزشکان را گرد هم می آورد. تمامی این شرکتها و کارآفرینان در حال توسعه بهداشت و سلامت کشور در حوزه داروهای مبتنی بر فناوریهای نوین و تکنولوژ یهای نوظهور هستند. فرآیند جذب و برگزاری دوره آموزشی در این رویداد طبق برنامه ریزی و زمانبندی مشخص انجام می شود.

 

هدف محوری و ملاحظات فنی چالش

زمان‌بندی مراحل

دریافت طرح‌های مفهومی، غربال و داوری (مرحله اول)

مرداد ۱۴۰۰

ثبت نام در سایت و ارسال طرح

در این مرحله، شرکت‌کنندگان می‌بایست حداکثر تا ۵  مرداد، طرح مفهومی خود را در چارچوبی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، مدون و سپس از طریق سامانه به صورت آنلاین ثبت نمایند.

۱۵-۱۶ مرداد ۱۴۰۰

ارزیابی طرح‌ها و داوری مرحله اول

در پایان مرحله اول طرح‌های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برتر (اعم از فرد یا گروه) جهت ساخت نمونه آزمایشگاهی از طرح خود وارد مرحله دوم چالش خواهند شد.

فرآیند شتابدهی و ساخت نمونه (مرحله دوم)

مرداد و شهریور ‍۱۴۰۰

برگزاری دوره های اموزشی

 تيم هاي انتخاب شده به مرحله بعد وارد مي شوند تا شيوه نوشتن يك طرح كسب و كار جامع را فرا بگريند طبيعتا هر اندازه تيم ها در نوشتن طرح تجاري كسب و كار خود مسلط  شوند، شانس بيشتري براي پذيرش و ورود به مرحله بعد را دارند. 

مهر ۱۴۰۰

داوری نهایی و اعلام طرح برتر

در پایان مرحله دوم جهت انتخاب طرح برتر، مستندات فنی و اقتصادی و نیز نمونه‌ آزمایشگاهی ارائه شده از سوی هر شرکت‌کننده توسط هیات داوران ارزیابی و برنده نهایی معرفی می‌شود.

جوایز و حمایت ها

مرحله اول

۴۰ میلیون تومان

به طرح های برگزیده مرحله اول، کمک‌هزینه نقدی و اعتبار شبکه آزمایشگاهی جهت تکمیل مستندات آزمایشگاهی (به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود) تعلق می‌گیرد.

مرحله دوم

۳۰۰ میلیون تومان

 تسهیلات قرض الحسنه ویژه در راستای تجاری سازی برای هر تیم برگزیده

حامیان

اخبار مرتبط