چالش نوآوری دانشجویی BCIT : چالشی که ایده های دانشجویی را به واقعیت تبدیل می کند.

چالشی که ایده های دانشجویی را به واقعیت تبدیل می کند
این چالش یک مسابقه سالانه است که هدف آن هدایت ایده های نوآورانه ی دانشجویی و تأمین بودجه برای حمایت از این ایده ها به منظور پیاده سازی در بستر کارآفرینی و کسب و کار است.
این چالش از دو بخش تشکیل شده است:
• کارآفرینی: ایده های نوآورانه ، کارآفرینی و محصولات تجاری
• تحقیقات کاربردی: پروژه ابتکاری برای حل یک مشکل در دنیای واقعی
جایزه 1000 دلاری به ایده یا پروژه منتخب در هر گروه اعطا می گردد.
این چالش اکنون برای ورود به سایت تا 7 آوریل 2021 باز است. تا به امروز ، صدها پروژه جالب و ابتکاری دانشجویی مانند DRIVE Hockey و Jones Baby & Company ارائه شده است .
کیم دوتو مسئول بخش تحقیقات کاربردی BCIT می گوید: “ما با حمایت سخاوتمندانه حامیان مالی خود در سال جاری ، 13000 دلار برای حمایت از دانشجویان برگزیده در جهت تحقق بخشیدن به رویای خویش فراهم می كنیم. “از تمام دانشجویان با ایده روشن درخواست می شود که وارد چالش نوآوری دانشجویی 2021 BCIT شوند.”
DRIVE Hockey: بکارگیری تجزیه و تحلیل ورزشی در تیمهای هاکی جوانان
هاکی DRIVE قدرت تجزیه و تحلیل ورزش را برای بیش از 80،000 تیم هاکی جوانان ارائه می دهد. هر تیم ورزشی حرفه ای برای تصمیم گیری بهتر ، توسعه و تصمیمات مبتنی بر عملکرد ، از تجزیه و تحلیل ورزش استفاده می کند. میلیون ها بازیکن و مربی جوان هستند که از داشتن تجزیه و تحلیل ورزشی برای هدایت پیشرفت خود بهره فوق العاده ای می برند. با این حال ، این داده ها برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل بسیار پر زحمت و پیچیده هستند.
Jones Baby & Company: لباس بچه گانه بدون دردسر ( ساخت کانادا)
Jones Baby & Company یک شرکت لباس مخصوص بچه ها است که متخصص در تولید لباس های راحت و بادوام است. زنگوله های کاربردی که کودکان را بیشتر سرگرم می کنند و پدر و مادر بودن را لذت بخش تر می کنند ، بدون دکمه ، زیپ یا ضربه محکم و ناگهانی ، بسیار صاف ، ایمن برای کودکان ، بسیار کشدار و بسیار ساده که کودک می تواند به طور مستقل لباس شخصی خود را بپوشد.