خاتمه یافته

فراخوان جذب ایده توسعه محصول با استفاده از دستگاه اسپارک پلاسما سینترینگ (SPS)

ثبت نام در این چالش پایان یافته است. در صورت داشتن سوال با ما تماس حاصل فرمایید.

SPS تکنولوژی جدید سینترینگ است که کاربردهای زیادی در حوزه‌های مختلف مانند صنایع دفاع، خودروسازی، هوافضا، الکترونیک و اپتیک، بیومواد، انرژی دارد که نیازمند قطعات با چگالی بسیار بالا (نزدیک به چگالی تئوری) و یا قطعات بسیار مستحکم با تخلخل کنترل شده هستند. به همین جهت فراخوان‌ جذب ایده توسعه کاربردهای این تکنولوژی می‌تواند گام موثری در جهت توسعه محصولات کاربردی و صنعتی مبتنی بر فناوری نانو باشد. از این رو، مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به دنبال حمایت‌ از طرح‌های این حوزه با هدف تجاری‌سازی آن‌ها است. از این رو از شرکت‌های فناور، گروه‌های پژوهشی، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان دعوت می‌شود تا با شرکت در این فراخوان از فرصت همکاری با مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی و استفاده از زیرساخت‌های این مجموعه به منظور تجاری¬سازی محصول مورد نظر بهره‌مند شوند.

4 آذر 99

ثبت نام در سایت و ارسال طرح

در این مرحله، شرکت‌کنندگان می‌توانند طرح مفهومی خود را در چارچوبی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، مدون و سپس از طریق سامانه به صورت آنلاین ثبت نمایند.

1 دی 99

ارزیابی طرح‌ها و داوری مرحله اول

در پایان مرحله اول طرح‌های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برتر (اعم از فرد یا گروه) جهت ساخت نمونه آزمایشگاهی از طرح خود وارد مرحله دوم چالش خواهند شد.

5 الی 10 دی 99

ساخت نمونه اولیه و تکمیل مستندات

دعوت افراد برگزیده مرحله اول ارزیابی به داوری حضوری

22 دی 99

داوری نهایی و اعلام طرح برتر

در پایان مرحله دوم جهت انتخاب طرح برتر، مستندات فنی و اقتصادی و نیز نمونه‌ آزمایشگاهی ارائه شده از سوی هر شرکت‌کننده توسط هیات داوران ارزیابی و برنده نهایی معرفی می‌شود.

InnoTEN

حامیان این چالش

برنامه چالش های فناوری و نوآوری
InnoTEN

جوایز

برنامه چالش های فناوری و نوآوری

شهریور ۱۴۰۰

۵۰ میلیون ریال
اعطای ۵۰ میلیون ریال جایزه‌ی نقدی به سه طرح برگزیده

شهریور ۱۴۰۰

جوایز نقدی

فراهم‌آوردن فضای کار و تحقیقات
تامین تجهیزات و دستگاه موردنیاز اجرای طرح، از مقیاس آزمایشگاهی تا نیمه‌صنعتی
تامین مواد اولیه
تخصیص گرنت شبکه آزمایشگاهی به‌منظور انجام تست‌ها و آنالیزهای ارزیابی عملکرد
همراهی با فرد توسعه­دهنده تا مرحله تجاری­سازی محصول بهره مندی از مشاوره های تخصصی راه اندازی کسب و کار و خدمات کریدور خدمات فناوری تا بازار
در صورت امضا قرارداد همکاری تا 50 میلیون تومان حمایت از طرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.