در جریان

فراخوان جذب تیم شتابدهنده هنام با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی و مکمل ها

این چالش در جریان است

فراخوان مشترک هنام با برنامه چالش های فناوری و نوآوری (InnoTEN) یک رویداد بی نظیر در ایران است که اساتید، استارتاپ های فناور، دانشجویان، کارآفرینان صنعت و پزشکان را گرد هم می آورد. تمامی این شرکتها و کارآفرینان در حال توسعه بهداشت و سلامت کشور در حوزه داروهای مبتنی بر فناوری های نوین و تکنولوژی های نوظهور هستند. فرآیند جذب و برگزاری دوره آموزشی در این رویداد طبق برنامه ریزی و زمانبندی مشخص انجام می شود.

مهم ترین هدف برای برگزاری رویداد، ایجاد فرصت های رشد و موفقیت برای استارتاپ ها است. ایده ها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و اقتصادی مناسب است را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی از قبیل: آزمایشگاه، خطوط تولیدی، فضای اداری، آموزش و…. به همراه تیم مارکتینگ به مرحله تولید انبوه و در نهایت فروش رساند.

مرداد ۱۴۰۰

ثبت نام در سایت و ارسال طرح

در این مرحله، شرکت‌کنندگان می‌بایست حداکثر تا ۵ مرداد، طرح مفهومی خود را در چارچوبی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، مدون و سپس از طریق سامانه به صورت آنلاین ثبت نمایند.

مرداد 1400

ارزیابی طرح‌ها و داوری مرحله اول

در پایان مرحله اول طرح‌های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برتر (اعم از فرد یا گروه) جهت ساخت نمونه آزمایشگاهی از طرح خود وارد مرحله دوم چالش خواهند شد. مهم ترین هدف برای برگزاری رویداد، ایجاد فرصتهای رشد و موفقیت برای استارتاپ ها است. ایده ها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و اقتصادی مناسب است را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی از قبیل: آزمایشگاه، خطوط تولیدی، فضای اداری، آموزش و.... به همراه تیم مارکتینگ به مرحله تولید انبوه و در نهایت فروش رساند.

مرداد و شهریور 1400

ساخت نمونه اولیه و تکمیل مستندات

تيم هاي انتخاب شده به مرحله بعد وارد مي شوند تا شيوه نوشتن يك طرح كسب و كار جامع را فرا بگريند طبيعتا هر اندازه تيم ها در نوشتن طرح تجاري كسب و كار خود مسلط شوند، شانس بيشتري براي پذيرش و ورود به مرحله بعد را دارند. د.

مهر 1400

داوری نهایی و اعلام طرح برتر

در پایان مرحله دوم جهت انتخاب طرح برتر، مستندات فنی و اقتصادی و نیز نمونه‌ آزمایشگاهی ارائه شده از سوی هر شرکت‌کننده توسط هیات داوران ارزیابی و برنده نهایی معرفی می‌شود.

InnoTEN

حامیان این چالش

برنامه چالش های فناوری و نوآوری
InnoTEN

جوایز

برنامه چالش های فناوری و نوآوری

شهریور ۱۴۰۰

۴۰ میلیون تومان
به طرح های برگزیده مرحله اول، کمک‌هزینه نقدی و اعتبار شبکه آزمایشگاهی جهت تکمیل مستندات آزمایشگاهی (به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود) تعلق می‌گیرد.

شهریور ۱۴۰۰

۳۰۰ میلیون تومان
تسهیلات قرض الحسنه ویژه در راستای تجاری سازی برای هر تیم برگزیده

1 دیدگاه در “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.