در جریان

فرصت تجاری سازی محصولات نوآورانه صنعت چسب

این چالش در جریان است.

امروزه پیشرفت‌های صنعتی و تغییر نیاز‌های آن سبب شده تا چسب‌ها با خواص جدیدی ساخته و توسعه داده شوند که امکان استفاده در شرایط کاربری و دمایی مختلف را داشته باشند.

 حال با توجه به روند رو به رشد صنعت چسب در دنیا و پیشرفت­­های چشمگیر آن، برنامه چالش‌های فناوری و نوآوری (اینوتن) با همکاری شرکت میلان چسب چالشی را در این راستا برگزار می­نماید که این چالش فراخوانی برای ارائه ایده و محصول‌های فناورانه مرتبط با صنعت چسب توسط شرکت‌های فناور، گروه‌های پژوهشی، اعضای هیئت علمی‌دانشگاه‌ها و دانشجویان است تا با حمایت های مختلف بتوانند طرح‌های خود را به بازار عرضه نمایند.

تیر ۱۴۰۰

ثبت نام در سایت و ارسال طرح

در این مرحله، شرکت‌کنندگان می‌بایست حداکثر تا 15 مرداد ماه، طرح مفهومی خود را در چارچوبی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، مدون و سپس از طریق سامانه به صورت آنلاین ثبت نماین

شهریور ۱۴۰۰

ارزیابی طرح‌ها و داوری مرحله اول

در پایان مرحله اول طرح‌های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برتر (اعم از فرد یا گروه) جهت ساخت نمونه آزمایشگاهی از طرح خود وارد مرحله دوم چالش خواهند شد.

بهمن ۱۴۰۰

ساخت نمونه اولیه و تکمیل مستندات

برگزیدگان مرحله نخست، سه ماه فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و اقتصادی طرح خود، ‌یک «نمونه آزمایشگاهی» مطابق با طرح اولیه خود را طی مرحله دوم ارائه نمایند.

اسفند ۱۴۰0

داوری نهایی و اعلام طرح برتر

در پایان مرحله دوم جهت انتخاب طرح برتر، مستندات فنی و اقتصادی و نیز نمونه‌ آزمایشگاهی ارائه شده از سوی هر شرکت‌کننده توسط هیات داوران ارزیابی و برنده نهایی معرفی می‌شود.

InnoTEN

حامیان این چالش

برنامه چالش های فناوری و نوآوری
InnoTEN

جوایز

برنامه چالش های فناوری و نوآوری

شهریور ۱۴۰۰

تیم اول: 25 میلیون تومان
تیم دوم: 15 میلیون تومان
تیم سوم: 10 میلیون تومان
تیم چهارم: 5 میلیون تومان
تیم پنجم: 5 میلیون تومان

شهریور ۱۴۰۰

مشاوره جهت تکمیل طرح‌ها
اعطای گرنت نقدی توسعه محصول
اعطای گرنت آزمایشگاهی
امکان تهیه طرح اقتصادی برای طرح‎های برتر
امکان همکاری شرکت فنکام در تجاری‎سازی محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.