چالش جذب تیم شتابدهنده هنام با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی و مکمل ها

این چالش در جریان است. در صورت داشتن هر گونه سوال با ما در ارتباط باشید.

فراخوان مشترک هنام با برنامه چالش های فناوری و نوآوری (InnoTEN) یک رویداد بی نظیر در ایران است که اساتید، استارتاپ های فناور، دانشجویان، کارآفرینان صنعت و پزشکان را گرد هم می آورد. تمامی این شرکتها و کارآفرینان در حال توسعه بهداشت و سلامت کشور در حوزه داروهای مبتنی بر فناوری های نوین و تکنولوژی های نوظهور هستند. فرآیند جذب و برگزاری دوره آموزشی در این رویداد طبق برنامه ریزی و زمانبندی مشخص انجام می شود.

مهم ترین هدف برای برگزاری رویداد، ایجاد فرصت های رشد و موفقیت برای استارتاپ ها است. ایده ها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و اقتصادی مناسب است را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی از قبیل: آزمایشگاه، خطوط تولیدی، فضای اداری، آموزش و…. به همراه تیم مارکتینگ به مرحله تولید انبوه و در نهایت فروش رساند.

فراخوان جذب تیم شتابدهنده هنام با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی و مکمل ها

مهم ترین هدف برای برگزاری رویداد، ایجاد فرصتهای رشد و موفقیت برای استارتاپها است. ایدهها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و اقتصادی مناسب است را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی از قبیل: آزمایشگاه، خطوط تولیدی، فضای اداری، آموزش و…. به همراه تیم مارکتینگ به مرحله تولید انبوه و در نهایت فروش رساند.

دریافت طرح‌های مفهومی، غربال و داوری (مرحله اول)

1. ثبت نام در سایت و ارسال طرح

در این مرحله، شرکت‌کنندگان می‌بایست حداکثر تا ۵ مرداد، طرح مفهومی خود را در چارچوبی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، مدون و سپس از طریق سامانه به صورت آنلاین ثبت نمایند.

2. ارزیابی طرح‌ها و داوری مرحله اول

در پایان مرحله اول طرح‌های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برتر (اعم از فرد یا گروه) جهت ساخت نمونه آزمایشگاهی از طرح خود وارد مرحله دوم چالش خواهند شد.
مهم ترین هدف برای برگزاری رویداد، ایجاد فرصتهای رشد و موفقیت برای استارتاپ ها است. ایده ها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و اقتصادی مناسب است را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی از قبیل: آزمایشگاه، خطوط تولیدی، فضای اداری، آموزش و…. به همراه تیم مارکتینگ به مرحله تولید انبوه و در نهایت فروش رساند.
فرآیند شتابدهی و ساخت نمونه (مرحله دوم)

3. ساخت نمونه اولیه و تکمیل مستندات

تيم هاي انتخاب شده به مرحله بعد وارد مي شوند تا شيوه نوشتن يك طرح كسب و كار جامع را فرا بگريند طبيعتا هر اندازه تيم ها در نوشتن طرح تجاري كسب و كار خود مسلط شوند، شانس بيشتري براي پذيرش و ورود به مرحله بعد را دارند. د.

4. داوری نهایی و اعلام طرح برتر

در پایان مرحله دوم جهت انتخاب طرح برتر، مستندات فنی و اقتصادی و نیز نمونه‌ آزمایشگاهی ارائه شده از سوی هر شرکت‌کننده توسط هیات داوران ارزیابی و برنده نهایی معرفی می‌شود.

حمایت ها

  • ۴۰ میلیون تومان
  • به طرح های برگزیده مرحله اول، کمک‌هزینه نقدی و اعتبار شبکه آزمایشگاهی جهت تکمیل مستندات آزمایشگاهی (به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود) تعلق می‌گیرد.
  • ۳۰۰ میلیون تومان
  • تسهیلات قرض الحسنه ویژه در راستای تجاری سازی برای هر تیم برگزیده

حامیان این چالش

چالش‌های مشابه